درباره جی تی رادیال

درباره جی تی رادیال

تاریخچه کمپانی

تاریخچه کمپانی

شرکت پی تی سی گروپ در سال 1368 در تهران و پس از آن در سال 1380 در دبی با هدف واردات و تامین بخشی از نیازهای بازار مصرف رینگ و تایر کشور ایران تاسیس گردید. این شرکت با توجه به سیاست گذاری های درست توانست در همان ابتدای فعالیت تجاری خود، به عنوان یکی از برترین تامین کنندگان برندهای مطرح رینگ و تایر جهان مطرح شناخته شده و توانست سهم قابل توجه ای از بازار رینگ و تایر ایران را به خود اختصاص دهد.

نگرش ما

نگرش ما

با توجه به نگرش عرق ملی بالای ما نسبت به مصرف کنندگان داخل کشور عزیزمان ایران، این شرکت همواره سعی کرده است تا نقش مهم و تاثیرگذاری در تامین بهترین و با کیفیت ترین رینگ ها و تایرهای مورد نیاز مصرف کنندگان کشور ایران داشته باشد. همچنین گفتنی است ماموریت مجموعه ما تلاش برای کمک به برآورده کردن امنیت پایدارتر، تجربه بهتر و لذت رانندگی بیشتر برای رانندگان ایرانی است.

تخصص ما

تخصص ما

شرکت ما جز یکی از برترین شرکت ها در حوزه تامین و ارائه خدمات فروش و پس از فروش تخصصی رینگ و تایر از سایز 13 تا 22 اینچ، توسط مراکز حرفه ای خدمت رسانی به همراه پرسنل با تجربه و مجرب در کشور ایران می باشد. در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر، این شرکت از همان ابتدا، همزمان با شروع فروش محصولات خود، با تاسیس مراکز تخصصی سرویس رسانی رینگ و تایر در چندین شعبه در ایران، همواره تلاش نموده است تا بهترین خدمات فروش و پس از فروش را به مشتریان گرامی خود ارائه نماید.